Kadromuz
HAKAN AKSOY
Görevi: CEO

h.aksoy@kaansky.com.tr

 

CURTIS CHEN
Görevi: CEO

curtis@kaansky.com

Ünzile ÇİLİNGİR
Görevi: Koordinatör

u.cilingir@kaansky.com.tr

Dahili: 1006

Elif Kübra POLAT
Görevi: Satış Sorumlusu

elif@kaansky.com.tr

Dahili: 1005 

Seçmen BEKAR
Görevi: Satış Sorumlusu

secmen@kaansky.com.tr

Dahili: 1003

Yunus YILMAZ
Görevi: Perpa Şube Sorumlusu

yunus@kaansky.com.tr

0 (212) 472 24 07

Dahili: 1011

Mehmet KIZILKAYA
Görevi: Satış Sorumlusu

m.kizilkaya@kaansky.com.tr

Dahili: 1002

Murat Erdoğan
Görevi: Teknik Servis ve AR-GE Sorumlusu

murat@kaansky.com.tr

Dahili: 1001

Gül Sarımaden
Görevi: Finans ve Muhasebe Sorumlusu

muhasebe@kaansky.com.tr

Dahili: 1004

Selin AYDIN
Görevi: Grafik Tasarım

grafik@kaansky.com.tr

Dahili: 1000

Mesut YILDIRIM
Görevi: Depo ve Sevkiyat Sorumlusu

depo@kaansky.com.tr

Dahili: 1013